Length per week
|
Weekly Price
|
30 minute lesson once per week
|
$30
|
60 minute lesson once per week
|
$60
|
30 minute lesson twice per week |
$60
|
60 minute lesson twice per week |
$120
|
Length per week
|
Weekly Price
|
30 minute lesson once per week
|
$30
|
60 minute lesson once per week
|
$60
|
30 minute lesson twice per week |
$60
|
60 minute lesson twice per week |
$120
|